Najlepsza dieta to ta, którą stosujesz, nie wiedząc o tym

W odżywianiu wykorzystujemy doskonale znane Ci produkty dostępne w każdym sklepie

Konsultacje na żywo online!

wybierzemy dla Ciebie produkty, które lubisz, a zrezygnujemy z tych, za którymi nie przepadasz

Na naszej diecie nie można być głodnym! Jaka powinna być dieta?

Skuteczna
Smaczna
Niedroga
Dopasowana
Prosta

Współpracując z nami, obniżysz koszty przeznaczone na artykuły spożywcze nawet do 40%, dlatego nie obciążysz dodatkowo swojego budżetu, a nawet zaoszczędzisz!

Omlet z szynką i pomidorami
cena: 5zł
czas: 8 minut
Makaron z warzywami i wołowiną
cena: 12zł
czas: 45 minut
Kurczak z sałatką
cena: 8zł
czas: 15 minut
Na naszej diecie ZAPOMNISZ o głodzie!

Konsultacje na żywo przez internet

Możliwość zadawania wszelkich pytań każdego dnia współpracy.
Najczęstsze pytania

Dlaczego nasze metody są takie skuteczne?

Kluczem do sukcesu w procesie odchudzania jest dostosowanie działań pod preferencje i możliwości danej osoby. Podczas współpracy staramy się kształtować nawyki żywieniowe oraz świadomość na temat odżywiania dzięki czemu uzyskane rezultaty są trwałe. Dodatkowo stały kontakt z trenerem prowadzącym nie tylko motywuje do działania, ale też pozwala na ciągłe optymalizowanie planu działania.

Czy muszę ćwiczyć?

Jest możliwe odchudzanie bez dodatkowej aktywności fizycznej, szczególnie w przypadku problemów zdrowotnych – niedomagań. Mimo wszystko połączenie odpowiedniej diety z treningiem daje najlepsze rezultaty. Twój trener prowadzący naprowadzi Cię na aktywność która będzie nie tylko skuteczna, ale też przyjemna.

Czy dieta jest droga?

Z pewnością Twoje wydatki na żywienie nie wzrosną, a może nawet zmaleją. Potocznie utarło się, że dieta jest droga – nic bardziej mylnego. Wszystko zależy od doboru produktów, dlatego też przygotujemy dietę uwzględniając Twoje możliwości finansowe.

Czy posiłki są trudne w przygotowaniu?

Nasze rozpiski żywieniowe opierają się o łatwo dostępne produkty, a ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu. Do każdego posiłku podajemy też propozycję przygotowania dlatego każdy niezależnie od zdolności kulinarnych z pewnością sobie poradzi.