Zobacz prawdziwe metamorfozy naszych klientów

SARA

Na diecie byłam przez połowę swojego życia tzw. dieta „od jutra”. Zawsze jednak było coś, co nie pozwalało mi zacząć diety… były to wymówki, które wymyślałam sobie sama.

W lutym 2017 obiecałam sobie, że jeśli wytrzymam miesiąc bez coli i chipsów, które były moją absolutną miłością, to pójdę do dietetyka. Minął miesiąc i wytrzymałam ale jakoś nie było mi po drodze i w sumie nie wiedziałam jakiego dietetyka wybrać, aż w końcu odważyłam się zapytać moją klientkę, która znikała w oczach jak ona to robi… Właśnie ona poleciła mi Trener Proforma.

Trafiłam do trenerki na początku kwietnia 2017. Bałam się głodowania i posiłków, których nie lubię ale myliłam się… posiłki duże, pyszne i wiele możliwości na ich przygotowanie.

Na diecie byłam rok, niestety zdrowie zaczęło płatać figle i na jakiś czas zrezygnowałam z opieki dietetyka ale jestem szczęśliwa i wdzięczna za to, co udało mi się osiągnąć.

Schudłam 40 kg… to tak, jakbym zdjęła sobie z barków drugiego człowieka.

Kochani bardzo wam polecam trenerów dietetycznych z Trener Proforma… są nie tylko dietetykami ale również psychologami i przyjaciółmi.

Gdybym miała wybierać podjęłabym tą decyzję drugi raz bez wahania 🙂

PRZED: 120,3kg
PO: 80kg
CZAS TRWANIA: 52 tygodnie
DIETA: TAK
ĆWICZENIA: TAK
PRZED

PRZED

PO

PO

przed
Wymiary
PĘPEKPRZED: 138cmPO: 102cm-27%
BIODRAPRZED: 132cmPO: 103cm-23%
UDOPRZED: 76cmPO: 57cm-25%
po
sara kolebuk