Trener Proforma

To prawdziwa rewolucja online w odchudzaniu, treningu i motywacji
oferta-banner-1

Nie obawiaj się, że nie dasz rady!

Twój trener prowadzący, dzięki konsultacji online „na żywo” przygotuje dla Ciebie odpowiedni plan dostosowany pod Twoje preferencje i możliwości.
100% gwarancji satysfakcji

TRENER PROFORMA ZAPEWNIA

Opiekę trenerów dietetycznych
Konsultacje online
Plan ćwiczeń
Program żywienia
Motywację
Nieograniczony kontakt

Na co czekasz? Zacznij już teraz Kup teraz

Cały zespół ludzi pracuje na Twój sukces

Kliknij w postać trenera aby dowiedzieć sie więcej.

Nasza dieta jest smaczna, łatwa w przygotowaniu i niedroga!


W odżywianiu wykorzystujemy doskonale znane Ci produkty: ziemniaki, kasze, ryże, makarony, mięsa, ryby, jajka, jogurty, sery, warzywa, owoce, orzechy, oleje i inne wartościowe tłuszcze. Produkty dobierzemy dla Ciebie takie, które lubisz, a zrezygnujemy z tych, za którymi nie przepadasz. Sukces, jaki z nami osiągniesz, polega na tym, że przygotujemy Cię do samodzielnego funkcjonowania po zakończeniu współpracy z nami.
danie2
danie3
OMLET Z SZYNKĄ I POMIDORAMI

cena: 5zł
czas: 8 minut
MAKARON Z WARZYWAMI I WOŁOWINĄ

cena: 12zł
czas: 45 minut
KURCZAK Z SAŁATKĄ

cena: 8zł
czas: 15 minut
Na naszej diecie ZAPOMISZ o głodzie!
Najczęstsze pytania

Dlaczego nasze metody są takie skuteczne?

Kluczem do sukcesu w procesie odchudzania jest dostosowanie działań pod preferencje i możliwości danej osoby. Podczas współpracy staramy się kształtować nawyki żywieniowe oraz świadomość na temat odżywiania dzięki czemu uzyskane rezultaty są trwałe. Dodatkowo stały kontakt z trenerem prowadzącym nie tylko motywuje do działania, ale też pozwala na ciągłe optymalizowanie planu działania.

Czy muszę ćwiczyć?

Jest możliwe odchudzanie bez dodatkowej aktywności fizycznej, szczególnie w przypadku problemów zdrowotnych – niedomagań. Mimo wszystko połączenie odpowiedniej diety z treningiem daje najlepsze rezultaty. Twój trener prowadzący naprowadzi Cię na aktywność która będzie nie tylko skuteczna, ale też przyjemna.

Czy dieta jest droga?

Z pewnością Twoje wydatki na żywienie nie wzrosną, a może nawet zmaleją. Potocznie utarło się, że dieta jest droga – nic bardziej mylnego. Wszystko zależy od doboru produktów, dlatego też przygotujemy dietę uwzględniając Twoje możliwości finansowe.

Czy posiłki są trudne w przygotowaniu?

Nasze rozpiski żywieniowe opierają się o łatwo dostępne produkty, a ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu. Do każdego posiłku podajemy też propozycję przygotowania dlatego każdy niezależnie od zdolności kulinarnych z pewnością sobie poradzi.