O nas

Proforma Team

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę

Wieloletnie doświadczenie, zdrowe podejście do aspektu żywienia, jak i treningu daje Ci gwarancję, że jesteś w dobrych rękach.
W naszej pracy zdecydowanie stawiamy na jakość, dlatego np. dla klientów stacjonarnych przygotowaliśmy kameralne, w pełni wyposażone STUDIO DIETETYCZNO-TRENIGOWE, aby zapewnić Im komfort i wygodę.

Poznaj nas

Alina

Trener, dietetyk oraz instruktor fitness. Wulkan energii oraz optymizmu. Swoich klientów otacza ogromnym zaangażowaniem oraz dużą dawką motywacji. Potrafi swoją konsekwencją „ustawić każdego do pionu”.

Alina jest również szczęśliwą mamą, która współpracuje zarówno dietetycznie, jak i treningowo z kobietami w ciąży oraz tymi mamami, które po urodzeniu dziecka, chcą wrócić do formy.  Od lat choruje na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto, przez co doskonale rozumie potrzeby osób cierpiących na te schorzenia.

Aneta

Dla niej sport to pasja, a pilates to największa fitnessowa miłość. Podczas treningu skupi się na tym, co najważniejsze, czyli na Tobie. To Aneta przygotowała specjalny program treningowy, który pozwoli…

Ci szybciej schudnąć, poprawić sylwetkę, samopoczucie oraz zdrowie. Ćwicząc z tą trenerką, możesz być pewny, że jesteś w naprawdę dobrych rękach.

Marcin

Trener personalny, motoryczny, trener piłkarski współpracujący z młodzieżą oraz dietetyk. Odpowiednie wykształcenie, wielogodzinne szkolenia oraz kursy, wieloletnia współpraca z trenerami piłkarskimi…

a przede wszystkim zdobyte przez lata doświadczenie z zakresu dietetyki oraz treningu daje klientom poczucie, że są dobrych rękach. Z ogromnym poświęceniem, zaangażowaniem oraz głową pełną wiedzy podchodzi do każdego klienta. Jako ojciec młodych sportowców, doskonale wie jak ważne prócz treningów w danej dyscyplinie sportowej jest przygotowanie motoryczne, rozwój i poprawa takich elementów jak mobilność, stabilizacja, siła, szybkość oraz szeroko pojęta koordynacja, co w efekcie ma ogromne przełożenie w uprawianej dyscyplinie.

Jak możemy Ci pomóc

Dieta odchudzająca

Kluczem do osiągnięcia ustalonego celu w procesie odchudzania jest dostosowanie działań pod preferencje i możliwości danej osoby.

Podczas współpracy staramy się kształtować nawyki żywieniowe oraz świadomość na temat odżywiania, dzięki czemu uzyskane rezultaty są trwałe.

Dodatkowo stały kontakt z trenerem prowadzącym nie tylko motywuje do działania, ale też pozwala na ciągłe optymalizowanie planu działania.

Dieta sportowca

Sukces sportowca wbrew pozorom nie zależy tylko od treningów. Zależy w dużej mierze od tego, jakim „paliwem” będzie napędzał swój organizm. Odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ nasze samopoczucie, siłę, wytrzymałość.

Każda opracowana przez nas dieta sportowca dopasowana jest do potrzeb danej dyscypliny sportowej. Posiłki w diecie dobrane i rozłożone są w ciągu dnia tak, by móc podczas wzmożonego wysiłku fizycznego stanąć na wysokości zadania, mieć siłę oraz energię do działania na najwyższym poziomie.

Trening motoryczny

Trening motoryczny jest niezbędny w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania sportowca.
To trening mający na celu poprawę sprawności oraz zdrowia zawodnika. Stanowi podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny, a także pomaga w osiągnięciu w niej lepszych wyników.

Współpracując ze sportowcami skupiamy się na poprawie takich elementów jak mobilność, stabilizacja, siła, szybkość, wytrzymałość oraz szeroko pojęta koordynacja, co w efekcie ma ogromne przełożenie w uprawianej dyscyplinie.

Trening motoryczny jest również częścią procesu rehabilitacji, stanowiąc jeden z jego ostatnich etapów przed powrotem do pełnej aktywności.

Trening personalny

Jest wiele środków treningowych, które można stosować w pracy z klientem.
Jednak w pierwszej kolejności należy zadać sobie pytanie czy zaproponowane ćwiczenia są potrzebne konkretnej osobie.

Każdy trening dopieramy więc bardzo indywidualnie, uwzględniając cele, możliwości, predyspozycje oraz styl życia czy pracy.

Gotowy na zmiany?