Zobacz prawdziwe metamorfozy naszych klientów

EWA

Decyzja, że muszę „coś” ze sobą zrobić, nie była noworocznym postanowieniem, chociaż pierwsze kroki zrobiłam właśnie w styczniu. Kiedy dowiedziałam się, że są ludzie, którzy pomagają takim jak Ja, nie zastanawiałam się przez moment i tym sposobem trafiłam do Trener Proforma.

Czy było łatwo? Może nie zabrzmi to skromnie, ale powiem, że tak. Jestem konsekwentna, a świadomość tego, że efekt zależy tylko ode mnie i robię to tylko dla siebie zwiększał moją motywację. W końcu nie musiałam też myśleć, co jeść i w jakich ilościach. Dieta opracowana przez Trenera była bardzo dużym ułatwieniem. Wbrew różnym opiniom wcale nie głodowałam, a w miarę jak spadały centymetry i kilogramy, czułam się co raz lepiej we własnej skórze. A jaka satysfakcja, gdy „wchodzi się w spodnie” o pięć rozmiarów mniejsze! Kobiety to wiedzą! Wysiłek fizyczny stał się przyjemnością. Jeżeli nie siłownia, to bieganie. Wierzcie, można się od tego uzależnić. Dobra książka i wygodna kanapa już nie wystarczają.

Od czego możecie zacząć? Po prostu bez wymówek – jutro, pojutrze chwycić za telefon, wybrać numer do Proformy i umówić się na spotkanie. Nikomu nie musicie się tłumaczyć dlaczego. Robicie to dla siebie, a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę są efekty!

PRZED: 94,4kg
PO: 68kg
CZAS TRWANIA: 34 tygodni
DIETA: TAK
ĆWICZENIA: TAK
PRZED

PRZED

PO

PO

przed
po
cynarewa