Zobacz prawdziwe metamorfozy naszych klientów

 

Dieta… nie cud. 

 

Moja przygoda z Trener Proforma zaczęła się rok temu. Dojrzałam do decyzji: robię coś ze swoim ciałem, a w konsekwencji – ze zdrowiem. Za inspirację muszę podziękować pani Magdalenie, której post z wizualizacją metamorfozy dał mi motywację. Druga osoba to trener Ewelina, która dokładnie wiedziała o co mi chodzi. Wykonuję zawód medyczny i wiem, że oczekiwania pacjentów do szybkiej utraty wagi są ogromne. Każdy liczy na dietę cud – najlepiej w kilka dni, do miesiąca.

 

Proszę się nie łudzić, a przede wszystkim NIE OSZUKIWAĆ.

 

Ja założyłam sobie utratę 8-9kg.Cel osiągnięty. Ktoś powie: “tak mało przez rok?” Wcale nie mało, a przede wszystkim ZDROWO. Ta dieta dała mi wskazówki do zdrowego odżywiania i wyrobiła nawyk picia wody, który stał się kluczem do sukcesu. Ta współpraca uświadomiła mi również, że wcale nie trzeba rezygnować z tego, co się lubi. Za dobór dań i kaloryczność była odpowiedzialna moja trenerka (dziękuję z całego serca za wszystkie dobre rady i ciągłą motywację). Teraz wiem, ze dzięki redukcji zbędnych kilogramów, a tym samym odciążeniem stawów kolanowych, mogę lekko szusować na nartach, chodzić na długie spacery i wycieczki górskie. 

 

Na zakończenie – zachęcam wszystkie osoby, które chcą zrobić coś ze swoim ciałem do spotkania z Trener Proforma. Po rozmowie sami zdecydujecie czy “dieta cud” czy może zmiany w żywieniu. 

 

 

 

PRZED: 71,6kg
PO: 63kg
CZAS TRWANIA: 43 tygodnie
DIETA: TAK
ĆWICZENIA: TAK
PRZED

PRZED

PO

PO

przed
Wymiary
TALIAPRZED: 83cmPO: 76cm-10%
BIODRAPRZED: 106cmPO: 90cm-13%
UDOPRZED: 61cmPO: 55cm-12%
po
chart