Zobacz prawdziwe metamorfozy naszych klientów

ASIA

Moją pierwszą walkę z kilogramami zaczęłam po pierwszej ciąży jednak wtedy mimo, że udało mi się zgubić trochę kilogramów to nie wróciłam do wagi sprzed ciąży.

Nie ukrywam, że w szkole miałam nadwagę potem trochę schudłam ale nigdy nie byłam zadowolona ze swojego ciała. Moją zmorą były słodycze i zapychanie się. Dramat zaczął się po drugiej ciąży gdy na wadze było ponad 90kg. Wszyscy mówili, że „waga sama zejdzie” potrzeba tylko czasu jednak wiedziałam, że samo nic się nie zrobi. Takiej wagi jeszcze nie miałam i to był czas kiedy zrozumiałam, że muszę coś z tym zrobić. Wtedy właśnie zapisałam się do Projektu Proforma.

Miałam ogromną motywację i to był dobry czas na zmiany. Na początku ćwiczyłam zgodnie z zaleceniami na siłowni jednak po jakimś czasie przestałam ale i tak dużo schudłam z czego jestem bardzo dumna ponieważ nie podejrzewałam siebie o taką wytrwałość.
Teraz wiem, że muszę ćwiczyć aby ciało się wymodelowało i staram się znaleźć czas, choć przy dwójce maluchów nie zawsze jest to możliwe.

Gdy patrzę na zdjęcie sprzed odchudzania to wiem, że nie mogę dopuścić aby się to powtórzyło. Wiem również, że to nie koniec i będę dalej ćwiczyć aby być w pełni zadowoloną z siebie – w końcu wakacje już blisko i trzeba „jakoś” wyglądać 🙂

PRZED: 89,1kg
PO: 65kg
CZAS TRWANIA: 27 tygodni
DIETA: TAK
ĆWICZENIA: NIE
PRZED

PRZED

PO

PO

przed
Wymiary
TALIAPRZED: 115cmPO: 86cm-26%
BIODRAPRZED: 116cmPO: 93cm-20%
UDOPRZED: 63cmPO: 53,5cm-16%
po
Asia Sz