Chcesz rozpocząć ODCHUDZANIE?
Poznaj NASZĄ OFERTĘ

Czytaj więcej
Email:
Hasło:

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

O nas


Niby różni, a jednak tacy sami - pozytywnie zakręceni, połączeni pasją.
Poznaj naszą ekipę!

MARCIN


Nie wiedział jaką szkołę średnią wybierze, ale wiedział już od najmłodszych lat, że jedyne studia które go intersują to Akademia Wychowania Fizycznego. Inne studia jakie ma na swoim koncie to:

  • Międzynarodowe Studia Menedżerskie,
  • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna na kierunku "Dietetyka i praktyka planowania żywnienia".

Jest trenerem piłkarskim, trenerem przygotowania motorycznego, instruktorem rekreacji ruchowej, słuchaczem i uczestnikiem wielu konferencji i warsztatów żywieniowo-sportowych.

Doświadczenie w branży fitnessowej zbierał w latach 2003 - 2005 w Fitness Klubie Gymnasion, 2005 - 2010 w World Class. Od 2010 do dnia dzisiejszego Fitness Proforma.

KORNEL


Student Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym”. Certyfikowany instruktor sportu o specjalności "kulturystyka". Uczestnik wielu szkoleń, kursów, warsztatów i konferencji z zakresu zdrowia, żywienia, treningu i suplementacji. Jego pasją jest  kulturystyka i szeroko pojęty „fit lifestyle”.

Sam kiedyś zmagał się z otyłością, a dziś łączy pasję ze swoją  pracą.

ANETA


Dla niej sport to pasja, a pilates to największa fitnessowa miłość. Podczas treningu skupia się na tym co najważniejsze...na     Tobie...możesz więc być pewny, że jesteś w dobrych rękach.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor gimnastyki korekcyjnej, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności aerobic, instruktor siatkówki, ratownik WOPR.

Szkolenia: pilates advanced, mental body, total body conditioning, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, aqua aerobic, core express. Nauczyciel w szkole podstawowej.

ALINA


Studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku "Dietetyka i praktyka planowania żywienia".

Magister pedagogiki terapeutycznej, instruktor rekreacji ruchowej o specjalnosci fitness, trener personalny, słuchaczka i aktywna uczestniczka  wielu konwencji i warsztatów fitnessowych.

W branży fitnessowej aktywnie pracuje od 2010 dbając o dobrą formę ludzi w PROFORMIE.

BASIA


W projekcie Trener Proforma pełni równie ważną rolę, jak reszta naszego zespołu albowiem jej zadaniem jest dbanie o sprawy biurowe oraz administracyjne, dzięki którym nasz Projekt może sprawnie funkcjonować.

To właśnie z nią będziesz miał przyjemność załatwienia wszelkich spraw tego typu telefonicznie, mailowo bądź w siedzibie Trener Proforma. Zawsze pomoże i posłuży radą. Miła, wieczne uśmiechnięta, sympatyczna, obdarzona ogromnym poczuciem humoru i wielkim dystansem do siebie.

ANETA


Pasją do sportu zaraziła się kilka lat temu a zaczęło się od narastających kompleksów i docinek ze strony bliskich osób. Każdego dnia przyswajała coraz więcej wiedzy z dziedziny zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, dziś śmiało można powiedzieć, że dzięki zaangażowaniu i upartemu dążeniu do celu osiągnęła nie tylko wymarzoną sylwetkę, uznanie bliskich, ale najważniejsze pracę, w której cały czas się rozwija i pomaga innym uwierzyć w siebie i osiągnąć wygląd o którym często marzyli. Uważa, że człowiek jest szczęśliwy, gdy robi coś co kocha a w jej przypadku tak właśnie jest.