Chcesz rozpocząć ODCHUDZANIE?
Poznaj NASZĄ OFERTĘ

Czytaj więcej
Email:
Hasło:

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

Grupa Proforma


Wszyscy razem tworzymy drużynę, zobacz sukcesy naszych podopiecznych.

Alicja jest mamą dwójki dzieci, która pewnego dnia podjęła decyzję, że razem ze swoją mamą  zadbają o lepsze zdrowie i sylwetkę.


Czytaj więcej

Moją przemianę rozpoczęłam po tym jak zobaczyłam moją znajomą, która rozpoczęła współpracę z Trenerem z „Trener Proforma”. Byłam oczarowana jej wyglądem i radością z życia.


Czytaj więcej

Zmiana na lepsze ...
Obserwowałam moją koleżankę, która zdecydowała się zmienić swoje nawyki żywieniowe dzięki Trener Proforma. Na początku podchodziłam do tego z dużą rezerwą, nawet śmiałam się z niej, że jak można tyle jeść i jeszcze chcieć zrzucić zbędne kilogramy. Mijały tygodnie i byłam w coraz większym szoku.


Czytaj więcej

Moja współpraca zaczęła się od rozmowy z kosmetyczką Agnieszką, która podzieliła się ze mną osiągnięciami swojej mamy w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Ja w tym czasie potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi zrzucić parę kilogramów w ciągu 3 miesięcy ( myślałam o ok 3 kg).
Tym sposobem dotarłam do Trener Proforma.


Czytaj więcej

Celem Basi było pozbycie się 10kg masy ciała. Jak widać na zdjęciu udało nam się to osiągnąć. Basia zanim do nas trafiła była aktywna fizycznie (nordic walking oraz zajęcia zorganizowane) i podejmowała wiele prób odchudzania, jednak bez efektu,


Czytaj więcej

Mam 28 lat i w zasadzie od zawsze miałam problem z regularnym jedzeniem i podjadaniem słodyczy. Zwalałam winę na pracę, dziecko i inne obowiązki. Chodziłam na ćwiczenia, wylewając siódme poty i nie uzyskując przy tym żadnych zadowalających efektów.


Czytaj więcej

Moją pierwszą walkę z kilogramami zaczęłam po pierwszej ciąży jednak wtedy mimo, że udało mi się zgubić trochę kilogramów to nie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Nie ukrywam, że w szkole miałam nadwagę potem trochę schudłam ale nigdy nie byłam zadowolona ze swojego ciała.


Czytaj więcej

Śniadania, obiad, kolacja – chleb z szynką, ziemniaki i filet z kurczaka, kiełbasa gotowana z chlebem lub pizza na zamówienie.
Tak wyglądały najczęściej moje posiłki… moje i mojej rodziny. Waga rosła, a ja nic z tym nie robiłem. Ciągle przesuwałem rozpoczęcie diety, o dzień, tydzień, miesiące itd. 


Czytaj więcej

Mój problem z otyłością zaczął się  już parę lat temu. Z początku nie zdawałam sobie z tego sprawy jakie kształty okrągłe przybiera moje ciało, dopiero, gdy sytuacja była już na tyle poważna np. przy próbie zakupu spodni - nie pasowały żadne lub przy próbie zakupu kozaków na zimę, których nie umiałam podciągnąć na łydkę.


Czytaj więcej

Mam za sobą nieudaną próbę odchudzania. Stosowałem wcześniej znaną chyba wszystkim białkową dietę. Schudłem ale po chwili wszystkie kilogramy wróciły z nawiązką. Myślałem, że jestem już skazany na otyłość. Z pomocą przyszedł znajomy, który polecił mi odchudzanie z Trenerami Proforma, ponieważ osiągnął już z nimi efekt. Mimo, że posiadałem dosyć dużą


Czytaj więcej

Zacznę od poniedziałku, od nowego miesiąca, po świętach... Sama nie pamiętam ile razy wmawiałam sobie to kłamstwo. Poniedziałek albo 1go zawsze nadchodziły i zaczynałam "dietę", która trwała do wieczora tego dnia, a ja stawałam się coraz grubsza, coraz bardziej zmęczona i zakompleksiona. Moje nawyki żywieniowe wołały o pomstę do nieba - jedzenie na mieście albo smażone na oleju i słodycze...


Czytaj więcej

Zbyszek poza współpracą dietetyczną regularnie też trenował. Dieta odchudzająca, którą stosował przynosiła od początku zakładane rezultaty. Utrata ponad 20 kg była dla niego bardzo satysfakcjonująca. Piszę tę informację po 3 latach od zakończenia współpracy. Dowiedziałem się jednak, że z pewnych powodów część kilogramów po czasie wróciła.


Czytaj więcej

Zapracowana mamuśka... Dwójka dzieci, zawożenie do szkoły, a po szkole zajęcia dodatkowe i szkoła muzyczna. Dodatkowo praca oraz obowiązki domowe… czyli jednym słowem mamuśka na pełen etat.


Czytaj więcej

Są takie osoby, z którymi się bardzo łatwo współpracuje. Nie chodzi o uzyskiwane efekty ale o podejście do odchudzania.  Józef w 100% trzymał zaleceń żywieniowych i w pełni mi zaufał. Starał się zrozumieć co na poszczególnych etapach robimy. 


Czytaj więcej

Dla Darii ważne było odchudzenie swojego męża. Chciała go zmotywować do działania a przy tym sama poprawić zdrowie i wygląd. Razem z mężem się wspierali i razem tracili na masie ciała. Wygodniej jest w domu prowadzić jedną „kuchnię” a nie gotować dla każdego inny posiłek.


Czytaj więcej

Chciałabym Wam opowiedzieć moją przygodę z Trener Proforma. 
Zaczęło się tak... Chodziłam do poradni przemian metabolicznych, tam prowadziłam zeszyt, w którym zapisywałam co jadłam.


Czytaj więcej

Żona, matka oraz aktywna zawodowo księgowa. Jej dotychczasowa aktywność fizyczna była zerowa. Ponadto poprzez źle odżywianie, stres związany z praca oraz brak ruchu nabawiła się astmy.


Czytaj więcej

Rozmowa z Asią o rozpoczęciu odchudzania powstała przypadkowo, gdy biegała obok mnie na bieżni. Od dłuższego czasu trenowała ale efekty się zatrzymały. Znam bardzo dużo takich osób, które trenują od dawna i maja cały czas taką samą, niekoniecznie dobrą formę.


Czytaj więcej

Hej, to do was teraz napiszę kilka słów, kilka takich, które już nie raz przez was były zapewne czytane, więc nie zaszkodzi jak przeczytacie je raz jeszcze. Zatem kilka słów mojej historii o odchudzaniu. Mam na swoim koncie sukces, schudłam 25 kilo i jestem z siebie mega zadowolona! Teraz dążę już tylko do wyrobienia mięśni i wymodelowania sylwetki :)


Czytaj więcej

„Moja historia rozpoczęła się w momencie w którym musiałam z powodów osobistych zrezygnować z pracy. Po pewnym czasie brak aktywności fizycznej doprowadził do pogorszenia się wyników badań zdrowotnych i wtedy postanowiłam zmienić swój styl życia. Początkowo miałam obawy, że sobie nie poradzę ze względu na wiek, ale od samego początku zostałam


Czytaj więcej

Moim największym problemem było zajadanie stresu i problemów, tyłam nie przywiązując do tego większej uwagi. Dopiero gdy zobaczyłam zdjęcia z sesji którą zaproponowała mi znajoma – przeraziłam się. Wtedy dotarło do mnie do jakiego stanu doprowadziłam swoje ciało. Wiele razy próbowałam się odchudzać, jednak każda próba kończyła się kompulsywnym


Czytaj więcej

Czułam się ociężała, męczyłam się szybko i nie wierzyłam, że coś się może zmienić w moim wieku (60 lat). Od dwóch lat, dwa razy w tygodniu chodziłam na aqua aerobik, przez co czułam się trochę sprawniejsza, jednak nie mogłam nic schudnąć, wręcz waga z wiekiem szła powoli w górę.


Czytaj więcej

Moje odchudzanie z Trener Proforma rozpoczęłam po wygraniu konkursu na tygodniowy plan żywieniowy i trening.
Od kilku lat moja waga osiągała prawie 83 kg. Moją największą zmorą były słodycze i nieregularne jedzenie. Kilka razy próbowałam sama się odchudzać ale niestety bez żadnych efektów. Dopiero współpraca z Trener Proforma zakończyła się sukcesem.


Czytaj więcej

Decyzja, że muszę „coś” ze sobą zrobić, nie była noworocznym postanowieniem, chociaż pierwsze kroki zrobiłam właśnie w styczniu. Kiedy dowiedziałam się, że są ludzie, którzy pomagają takim jak Ja, nie zastanawiałam się przez moment i tym sposobem trafiłam do Trener Proforma.


Czytaj więcej