Chcesz rozpocząć ODCHUDZANIE?
Poznaj NASZĄ OFERTĘ

Czytaj więcej
Email:
Hasło:

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

Fitness Proforma


Profesjonalny klub fitness, który powstał dzięki zgranej załodze i  długoletniemu doświadczeniu w branży. Klub to nie tylko mury i sprzęt sportowy, ale każda osoba należąca do niego niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku. Dla Was stworzyliśmy strefę siłową, cardio i zajęć zorganizowanych tak aby każdy mógł uprawiać sport, który lubi.

 Wykorzystując długoletnie doświadczenie w branży fitnessowej w 2011 roku postanowiliśmy stworzyć profesjonalny Klub Fitness. 

O jakości Proformy poza światowej klasy urządzeniami do treningu i nowocześnie przygotowanym klubem, świadczy oczywiście pracująca w nim załoga.

Wiemy, że to od osób pracujących na recepcji, instruktorów, trenerów, osób, które dbają o utrzymanie jakości i czystości w klubie zależy poziom świadczonych usług. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby czas spędzony w naszym klubie był wyjątkowy i na najwyższym poziomie.


Zapraszamy osoby niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Do dyspozycji klubowiczów oddajemy strefę siłową, strefę Cardio oraz strefę zajęć zorganizowanych. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym GRAFIKIEM zajęć zorganizowanych.

Różnorodność zajęć zorganizowanych pozwala na dobór zajęć zgodnie z własnymi upodobaniami.

Przyjdź i przekonaj się o zaletach Fitness Proforma osobiście.

Zapraszamy serdecznie