Chcesz rozpocząć ODCHUDZANIE?
Poznaj NASZĄ OFERTĘ

Czytaj więcej
Email:
Hasło:

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ

Artykuły


Mała dawka wiedzy, ciekawostki na temat szeroko pojętego zdrowego stylu życia.

Cześć, na początek poruszę temat naszej współpracy.
Składa się ona z dwóch etapów, które doskonale przygotują Cię do samodzielnego funkcjonowania w przyszłości.

1. ETAP ODCHUDZANIA


Czytaj więcej

Zastanawialiście się kiedyś w jakim stopniu media Wami manipulują?
Jeśli nie, pozwólcie proszę, że przytoczę Wam wnioski moich obserwacji.
Na co dzień nie oglądam telewizji – nie jest to moja ulubiona forma spędzania czasu wolnego, ale czasem zdarza mi się chwila relaksu z pilotem w ręku.


Czytaj więcej

Jak często zastanawiasz się nad tym, czy to, co akurat robisz ma jakikolwiek sens?
Osobiście, zastanawiam się nad tym bardzo często… Gdy przychodzą ciężkie chwile, natłok obowiązków i problemów, a temu wszystkiemu towarzyszy jeszcze brak czasu oraz zmęczenie fizyczne, to w głowie rodzi się myśl: „dam sobie z tym spokój… będę miała więcej czasu, przecież i tak nie wyglądam jak dziewczyny z okładek magazynów fitness, są lepsi ode mnie„.


Czytaj więcej

Jeśli do tej pory nie przywiązywałeś uwagi do poziomu nawodnienia Twojego organizmu to postaraj się wdrożyć w życie poniższe wskazówki a gwarantuję Ci, że Twoje samopoczucie i wydajność znacznie się poprawi 

Musisz mieć świadomość, że woda stanowi 60-70% naszego organizmu, 75-80% mózgu czy 75% mięśni. Całkiem sporo, prawda? Jak sam widzisz, odpowiednie nawodnienie organizmu będzie miało ogromny wpływ na jego funkcjonowanie.


Czytaj więcej

Warto jest zrobić krok w stronę czegoś nowego. Wszyscy o tym wiemy. Ale co robimy z tą informacją?

Często jest tak, że warto jest zrobić krok w stronę czegoś nowego.  Przekonałem się o tym, kiedy w pewien upalny sierpniowy dzień pojawiła się propozycja wyjazdu w góry. Nie potrafię sobie przypomnieć, co myślałem, kiedy zgodziłem się w swój wolny dzień wstać o piątej rano, aby wyruszyć na szlak.


Czytaj więcej

„Nigdy nie nauczę się języka angielskiego!” Jako lektor języka obcego słyszałem to zdanie wielokrotnie. Tak też twierdził Marcin, z zawodu trener personalny, kiedy poznałem go kilka lat temu.  Długie lata powtarzałem swoim uczniom, że to przeświadczenie nie jest prawdą, ponieważ to czy będą mówić w języku obcym zależy wyłącznie od nich. Mogą wiele osiągnąć, tylko trzeba się zabrać do roboty. Ja natomiast wielokrotnie powtarzałem, że nigdy nie będę gotować.


Czytaj więcej

Jest wiele „dobrych” możliwości aby obniżyć poziom tkanki tłuszczowej. Można udać się do dietetyka. Można rozpocząć aktywność fizyczną, ćwicząc na siłowni lub w plenerze. Inną możliwością jest własna edukacja dietetyczna, a następnie wykorzystanie nabytej wiedzy w życiu. Najgorszymi rozwiązaniami są „gotowce”, czyli plany dietetyczne innych osób z Internetu, gazety, czy znajomego.
Oczywiście nawet w ten sposób można zredukować masę ciała, ale szansa na utrzymanie sylwetki jest bliska zeru. Właśnie o utrzymaniu formy chcę dziś napisać.


Czytaj więcej

W dzisiejszym artykule chciałbym poruszyć kwestie racjonalnego odchudzania. Proces ten związany jest z mnóstwem przemian i adaptacji zachodzących w naszym organizmie. Zanim jednak przejdziemy do konkretów chciałbym wypisać wam kilka skutków ubocznych źle przeprowadzonej redukcji


Czytaj więcej

Napoje izotoniczne stają się coraz to bardziej popularne. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu chciałbym poruszyć także kwestie napojów energetycznych, które często są ze sobą mylone.

Napoje energetyzujące dostarczają nam energii na chwilę i stosowane są najczęściej podczas długich wysiłków umysłowych lub zmęczenia, aby zapewnić nam zastrzyk energii i pobudzenie.


Czytaj więcej